UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари

В магазині представлені сучасні аксесуари для полювання - від далекомірів та ліхтариків до кріплень та сумок. Продукція виготовлена ​​з якісних матеріалів, що гарантує її довговічність та надійність. Ціна залежить від призначення, характеристик та функціональності виробу. Інтернет-магазин пропонує купити:

  • Дальноміри. Є бюджетні та дорогі моделі із підключенням до тепловізора. Найкращі пристрої відрізняються дальністю фокусування та роздільною здатністю об'єктива.
  • Сумки. Місткі та надійні для носіння прицілу та інших пристроїв. Є моделі з плечовими ременями та великою кількістю відділень.
  • Ліхтарики. В асортименті ліхтарик із водонепроникним корпусом та декількома режимами роботи. Продуктивність та функціональність виправдовує вартість виробу.
  • Кріплення. Продаємо в Києві зносостійкі кріплення кількох видів: швидкознімні, на болтах.

На сайті є акумулятори для тепловізорів та кришки зброї – дрібні аксесуари для полювання. Усі моделі мають тривалий термін служби. Продукція перетворює звичайне захоплення професійне заняття, значно спрощує завдання користувача.

Переваги замовлення у Delta1

Інтернет-магазин Delta1 дозволяє замовити продукцію з доставкою в будь-яке місто України. Гарантуємо вигідне співвідношення ціни та якості, продаж тільки надійних, довговічних приладів. З аксесуарами для полювання похід буде легким та вдалим.

Пропонуємо клієнтам лише сертифіковані продукти з підвищеними показниками ефективності. В асортименті зібрані найкращі пристрої для спрощення полювання. Всі товари можна купити в Києві або замовити у потрібне місто. Перетворіть хобі на професійне полювання з Delta1.

Вгору