UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тепловізійні біноклі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепловізійний бінокль – це інноваційний оптичний пристрій, призначений для спостереження за об'єктами та навколишнім середовищем за допомогою реєстрації інфрачервоного випромінювання, на відміну від звичайних біноклів, тепловізійний бінокль здатний "бачити" теплові сигнатури, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах низької видимості, наприклад, вночі, у густому тумані або через дим. Раніше можна було купити лише армійський чи військовий бінокль, але сучасні моделі пристосовані для полювання, активного спорту та відпочинку. Ціна сучасних тепловізійних біноклів залежить від низки факторів:

 • покоління електронно-оптичного перетворювача;
 • діапазон огляду;
 • фокусна відстань;
 • оптичне наближення;
 • зносостійкість (у тому числі стійкість до високої вологості).

Недорогі моделі мають меншу кількість функцій, що показують меншу ефективність у використанні. Мисливський прилад для любителя може бути бюджетним, але для складних завдань рекомендуємо вибрати найкращі цифрові біноклі. З ними простіше розглянути дрібні предмети великі відстані.

Тепловізійні біноклі

Переваги тепловізійного бінокля

Тепловізійні біноклі дозволяють задіяти для перегляду обидва ока, що спрощує ідентифікацію теплових об'єктів. Користувач може проводити спостереження в умовах напівтемряви та повної темряви, визначати об'єкти, розташовані за перешкодою або на великій відстані. Серед переваг пристроїв виділяють:

 • Відсутність підсвічування. Прилади з інфрачервоним підсвічуванням можуть демаскувати користувача та знизити успішність полювання.
 • Невеликі розміри та вага. У продажу представлені тепловізійні біноклі, здатні легко поміститися у маленький рюкзак або сумку.
 • Висока швидкість оновлення кадрів. Швидкий процесор дозволяє спостерігати за об'єктами, що швидко рухаються, в режимі реального часу. Вартість пристрою залежить від характеристик процесора.
 • Якість зображення. Пристрої обладнані матрицею з високою роздільною здатністю для перегляду якісного, чіткого зображення.
 • Надчутливі датчики. Більшість моделей, доступних до покупки, доповнюється чутливими температурними датчиками. Це дозволяє бачити об'єкти на великій відстані або розташовані за перешкодами (кущі, каміння тощо)

Перш ніж купити тепловізійний бінокль, вивчіть його характеристики - вони повинні відповідати вашим потребам. Завжди читайте відгуки, переконайтеся, що товар постачається з гарантією.

Принцип роботи приладу
Всі об'єкти, що нас оточують (за винятком охолоджених до 0 градусів) випромінюють тепло - інфрачервоне випромінювання, недоступне для людського погляду. Це випромінювання сприймає тепловізійний бінокль та відображає його в окулярі у вигляді червоних плям різного відтінку. Залежно від температури предмета формується його відтінок - що більше випромінювання, то яскравіше картинка.

Тепловізійні біноклі для полювання

Де придбати надійний тепловізійний бінокль?

Інтернет-магазин Delta1 пропонує тепловізійні біноклі високої якості. Працюємо по Україні – можна замовити товар з доставкою та отримати сучасний, професійний прилад нічного бачення. Надаємо гарантію на пристрої, завжди контролюємо якість та функціональність продукції.

Ціни пристроїв залежать від експлуатаційних параметрів та функціоналу. У продажу прилади з мінімальною енергоспоживанням (термін служби батарей досягає 40-50 годин). Інтернет-магазин гарантує міцність та вологостійкість корпусу виробів, їх надійність та багатофункціональність. Тепловізійні біноклі магазину використовуються у військових цілях, підходять для полювання, активного відпочинку та інших завдань. З Delta1 видно кожну деталь у будь-який час доби.

Тепловізійні біноклі відповіді на запитання

Де придбати тепловізійні біноклі?

В інтернет-магазині Delta1 представлений великий вибір тепловізійних біноклів від найкращих світових брендів з офіційною гарантією.

Який обрати тепловізійний бінокль?

Якщо важко з вибором, кваліфіковані фахівці магазину допоможуть підібрати модель під потрібні характеристики.
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору