Гарантія

Дворічна обмежена гарантія

Більш ніж за 10 років в бізнесі. Delta Electro Optica спільно з компанією Iray Technology Co., Ltd змогли представити свої товари на такому рівні, який в змозі запропонувати без зайвої суєти для покупця найдовшу в промисловості гарантію терміном на два (2) років з дати першого придбання. Дана гарантія надає спочатку покупцеві / власнику нашої продукції допомогу з дефектами виробництва, оригінальними запасними матеріалами або виготовлення всіх оптичних / електронних / механічних складових, які обмежуються лише певною продукцією, надається ОЕМ.

Зміни по гарантії

У разі будь-якої несправності або дефекту, наша компанія відремонтує або замінить цей продукт на свій розсуд, безкоштовно, протягом гарантійного терміну. Це є винятковим засобом правового захисту покупця по даній гарантії. Повідомлення про дефект має бути надано Delta Electro Optica або організації, де пристрій було придбано протягом 10 днів з моменту виявлення гарантійного випадку, в письмовій формі по факсу або електронною поштою. Оригінал рахунку потрібен для перевірки гарантії. Будь-які пристрої, повертаються для гарантійного обслуговування, повинні бути оцінені відділом технічного контролю Delta, щоб визначити, що вони використовувалися відповідно до їх призначення, і дефект продукту дійсно виник через неякісних матеріалів або виготовлення.

Виняток або обмеження

Delta / iRay не несе відповідальності за будь-які непрямі, спеціальні, випадкові або непрямі збитки, пов'язані з продажем або використанням продукту.

Відповідність Delta / Iray обмежена зобов'язаннями відремонтувати або змінити дефектну продукцію, викладеними вище.

Крім того, всі інші можливі гарантії та умови, включаючи, але не обмежуючись, будь-які страхування цілі, включаються і заперечуються. Це відноситься, але не обмежується, до будь-яких втраченим вигодам, загальним / прямим / непрямим / збитків, які можуть виникнути в результаті порушення умов гарантії, використання або неможливості використання будь-якої продукції Delta / Iray.

Ця гарантія не покриває і, крім того, заперечує будь-яку відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень або смерті користувача, які можуть виникнути при експлуатації будь-яких продуктів Delta / iRay.

Будь-який продукт, який був предметом зловживання, відсутності догляду. Нещасного випадку або неналежного використання в порушення попереджень та обмежень, що містять в керівництві по експлуатації, або загального знання роботи з оптико-електронними системами, не покривається цією гарантією.

Несправність продукту або його зносу внаслідок нормального зносу і поломок, не покривається справжньою гарантією. Це включає в себе, але не обмежуючись, оптико-механічні частини системи, покриття передньої лінзи, гумові накладки для зіниці, монтажні кронштейни і т.д.

На будь-який продукт, який був змінений або відремонтовано не представниками ремонтного персоналу Delta / iRay, або продукт, чий серійний номер, номер моделі або ідентифікація були видалені, змінені або пошкоджені, не поширюється ця гарантія.

В зв'язується з тим, що Delta не виробляє такі компоненти, як IITs (трубка посилення зображення), FPAS (фокальні плоскі поверхні), і OLED дисплеї, гарантійні зобов'язання на вищевказані компоненти передається від виробника.

Вся продукція Delta / iRay проводиться відповідно до наведених у списку Delta / iRay специфікаціям. Всі електронні, механічні та оптичні деталі цієї системи були повністю протестовані, вирівняні і відкалібровані на заводі-виробнику. Однак через обмежену здатність Delta / Iray для проведення остаточного монтажу і обнулення систем кріплення на зброю користувача або приладів бачення, Delta / iRay відмовляється і відкидає всі претензії в зв'язку з труднощами, розбіжностями і / або нездатність користувача коректно встановити і обнулити систему.

Кожен і все продути Delta / iRay перевірені на функціональність в поєднанні з провідними додатками і призначення, відкидаючи будь-які претензії, пов'язані з неправильним поєднанню несумісних пристроїв або аксесуарів.

Будь-який продукт, який експортується за межі України без належної ліцензії уряду (Служби експортного контролю) не покривається справжньою гарантією.

Ця гарантія не поширюється на продукт, який був експортний в кінцеве призначення / користувачеві без затвердженої урядом України експортної ліцензії. Якщо Delta / iRay продукт був придбаний за допомогою одного з Delta авторитетних міжнародних дистриб'юторів, то доказ такої покупки повинно супроводжувати який-небудь запит або вимогу за гарантією. В іншому випадку всі претензії є недійсними і обладнання може обслуговуватися за вартістю.


Конвенція Організації Об'єднаних Націй про міжнародну купівлю-продаж товарів виключається і не застосовується в будь-якій формі.

порядок гарантійного обслуговування

Чи повертайте товар без спеціального дозволу від служби представників Delta абонентів, через службу повернення товару (відділом технічного контролю). ВТК включати в себе реєстраційний номер і запит на причину. для яких продукт буде повернений, і буде теж враховуватися відділом технічного контролю. Delta відмовляє не несуть жодної відповідальності за несанкціоновані повернення (ті, які не супроводжуються ВТК).

Будь-які витрати, такі як витрати з транспортування, мита, податки, які можуть виникнути через неправильне методу доставки, повинні бути покриті відправником.

Всі деталі, які повернуті для обміну, реконструкції, ремонту чи інших послуг повинні супроводжуватися усіма аксесуарами, оригінальною упаковкою, доставкою і оплаченої страховкою в обох напрямках. Крім того, якщо товар був визнаний дефективних за матеріалами і виготовлення, то Delta оплачує транспортні витрати назад.

Продукція або її елементи Delta / iRay без ВТК, з відсутніми частинами або аксесуарами, ушкодженнями через неправильну упаковки при поверненні, або зловживанні клієнта (тобто подряпини або тріщини, спалені IIт або FPA, розбиті лінзи) буде повернуто назад клієнту з відмовою в гарантійному обслуговуванні або буде запропонований ремонт за повною вартістю.